Özrü kabahatinden büyük

Diyanet şebekesinin başkanlığına Erdoğan ve AKP çetesi tarafından oturtulan, Erdoğan ve AKP çetesinin her türlü gayri insani ve gayri İslâmî söz ve fiillerine karşı dilsiz şeytan rolünü oynayan Diyanet şebekesi başkanı, Erdoğan ve AKP çetesinin destekleyip savundukları, yasalarla meşrulaştırmaya çalıştıkları zina ve homoseksüeliği eleştiriyor.
Bu görünürde elbette güzel denilebilir bir tepkidir. Ancak birincisi, homoseksüel sapıklık için kullandığı ifade tam özrü kabahatinden büyük bir ahmaklık, küfür ve iftiradır.
Diyanet şebekesi başkanı Erbaş, sözümona ilim adamı ve “din işleri” başkanı ancak daha kullandığı ifadenin anlamını bilmeyecek kadar ilimden ve dinden gafil bir cahil olduğunu ortaya koyuyor.
Homoseksüel ya da Türkçe ifade ile ibnelik sapıklığı için bu kara cahil Erbaş, “Lutilik” diyor.
Bre ahmak, ilmi ya da tıbbı olsun, bir hareket, kimin tarafından başlatıldı ise onun adına anılır. Bu ahlâksızlığı Hz. Lut (as) hâşâ başlatmadı ki, onun adı ile özdeşleştiriyorsun.
Homoseksüel sapıklığına “Lutilik demek, Allah Rasulü Hz. Lut (as)’a hakaret, iftira ve yüce Allah’a isyandır.
İkincisi, yüce Allah’a karşı apaçık bir şekilde isyan ve küfür olan bu ahlâksız zina ve ibneliği yasal olarak bu millete dayatan, Erdoğan ve AKP çetesidir. Ancak Diyanet Şebekesinin başkanı, bu ahlâksızların başı olan Erdoğan ve AKP çetesinin önünde el-pençe zillet içerisinde duruyor.
Allah’ın laneti bu ahlâksız zina ve ibneliği destekleyen Erdoğan ve AKP çetesi ile onları destekleyen sürü haline getirilmiş halkın üzerine olsun.
 
Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'Eşcinsellik Avrupa Uyum Yasalarının Aşamaları 9Ekim 2002- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Eşcinsellerinde kendi hak ve özgürlükleri çerçevesinde yasal güvence altına alınması şart" dedi. 8 Nisan 2007- Türkiye'de ilk defa içişleri Bakanlığının izniyle İstanbul Bilgi üniversitesinde LGBT öğrenci klubü derneği kuruldu. 2007- Türkiye'de defa eşcinsellere ait 170 odalı otel İstanbulda açıldı. 29 Mayıs 2011 tarih ve 28127 sayılı Resmi gazete 6215 nolu LBGT Yasası yayınlanarak yürürlüğe girdi. 2 2013 Müslüman eşcinseller derneğinin kuruluşu ilan edildi.'

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*