Samiri Soylu Bel’amlara Kur’ani Uyarı

Samiri Soylu Bel’amlara Kur’ani Uyarı

Mart 29, 2020 0 Yazar: Ramazan Yılmaz
Bugüne kadar onlarca defa dergilerimizde, Kur’ani Mücahede sitemizde ve sanal âlemde bu uyarıları tekrarladık durduk. Bugün de bir kez daha istiyoruz ki, bunları uyaralım ve bir noktada belki içlerinden aklı hâlâ çalışanlar varsa gerçekleri kavrasınlar istiyoruz.

Ey Samiri soylu bel’amlar, Bu hitap ve ifademizi elbette kiminiz anlamazlıktan gelerek üzerine alınmayacak ya da görmezden gelecektir. Samiri soylu bel’amlar ifademiz, İslâm ya da İslâmi davet yapma adına açılmış tüm vakıf ve dernekleri idare edenleri, İslâm adına konuşma yapmak üzere televizyon kanallarına çıkanları, İmam-Hatip ve İlahiyat fakültelerinde İslâm adına ders veren Prof. doçent ve öğretmeleri kapsamaktadır.

Bugüne kadar kiminizle yüzyüze, kiminize mektup yazarak, kiminizle sanal âlemde yazışarak, 1990’lı yılların sonlarında kiminize Kur’ani Mücahede Dergimizden göndererek sabır ve metanetle içerisinde bulunduğunuz durum ve tağuttan izin alarak kurduğunuz vakıfların, şirk ve küfür yuvaları oldukları hakkında sizleri uyardık. Ancak adeta gözleriniz kör, kalpleriniz mühürlü, kulaklarınız sağırmış gibi bu rahmet çağrıları duymazdan, görmezden, anlamazdan geldiniz.