Müslümanlar ve Müslüman olduklarını iddia edenler, Küfre, şirke ve günaha ortak olmayın!

Kur’ani esasları önemsememe mi yoksa Kur’ani bilinçten yoksunluğun sonucu mu nedir bilinmez, yüce Allah’ın apaçık hükümlerine rağmen kimi Müslümanlar ve Müslüman olduklarını iddia edenler, bir yarış içerisinde bir sokak fahişesinin, Hz. Lut (as) kavminin günümüz piçlerinin ya da İslâm düşmanı sapık tarikatçıların yüce Allah’a, Rasulullah (as)’a ve İslâmi değerlere karşı yaptıkları iftira, hakaret, küfür ve şirklerini âdeta bir yarış içerisinde daha fazla duyurma çabası içerisindeler.
Beyler, bayanlar,
Bu insanlıktan nasiplenmemiş, yüce Allah’ın lanetlediği aşağılık yaratıkların amacı zaten bu ahlâksız iftira, hakaret, küfür ve şirklerinin yayılmasıdır. Bu nedenle video dolduruyor, yazılar yazıyor, propaganda yapıyorlar.
Sizlerin yaptığı şey, o aşağılık yaratıkları protesto etmek değildir, tam aksine onların amaçlarına hizmet ederek onların iftira, hakaret, küfür ve şirklerini yayarak onlara destek olmaktan başka bir şey değildir.
Yüce Allah (cc), “Kötü olanın açıkça söylenmesinden hoşlanmaz…” (Nisa, 148)
Bu apaçık hükme rağmen sizler, yüce Allah’ın hoşlanmadığı bir şeyin propagandasını, -bilinçsizce- yapıyorsunuz.
Hele hele bazı zavallılar, bu pislikleri, bu insan olmayan aşağılık yaratıkları, çıkardıkları ahlâksız yasalarla destekleyen, teşvik eden Erdoğan ve başında bulunduğu AKP Çetesinden bunları tutuklamalarını istiyorlar.
Erdoğan ve başında bulunduğu AKP Çetesi zaten bu aşağılık yaratıkların bir numaralı destekçisi, koruyucusu ve teşvik edicisidir. Hâlâ bunu anlamadıysanız sizler önce aklınızı kontrol edin, inancınızı gözden geçirin.
Sizlerin durumu, tıpkı Kadı’nın anasını becerdiği kişinin, gidip Kadı’ya şikayette bulunması gibi gülünç ve akılsızlıktır.
Fransa’da, bu ahlâksız sokak piçlerinin ve fahişelerinin yaptıklarına karşı oradaki Müslümanlar, sizler gibi zillet içerisinde hükümete yalvarıp onların durdurulmalarını istemediler, Müslümanlardan birisi kesin çözüm olanı uyguladı.
Fransa’da bu sokak piçleri ve fahişeleri bir daha bu ahlâksızlıkları yapmaya cesaret edemediler, yapmak için de yüz kere düşündüler.
Böyle bir yiğit yoksa içinizde, zillet içerisinde oturun oturduğunuz yerde de bu aşağılık yaratıkların iftira, hakaret, küfür ve şirklerini yaymak için birbirinizle yarışıp yüce Allah’ın hükmüne aykırı hareket ederek bu pisliklerin günahına ortak olmayın, Rabb’inizin gazabını daha fazla hak etmeyin bari.
Diğer taraftan bu aşağılık yaratıkların bu ahlâksızlıklarına prim veren, bunlardan daha fazla yüce Allah’a, Rasulullah (as)’a ve İslâmi değerlere iftira, hakaret eden, küfür ve şirklerinde sınır tanımayan, 6 yaşındaki kız çocukları ile evlenileceği ahlâksızlığını iddia eden vakıf ve dernek gibi şirk ve küfür yuvalarında yuvalanan, kimilerinizin âdeta tapınma derecesinde takip ettiği Samiri soylu bel’amlardır. Şayet tepki gösterecekseniz öncelikle bu gayri Müslim Samiri soylu bel’amlara tepki gösterin.
Bir daha bu ahlâksızlıkların propagandasını yapanları, -en yakınlarım da olsa- arkadaşlıktan ve gruplardan atacağım, böylece sizlerin günah, küfür ve şirklerinize ortak olmayacağını inşaAllah.
Selametle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*