Kur'ani Mücahede'ye Hoşgeldiniz

     Kur'ân-ı Kerîm
"Hafif ve ağır savaşa kuşanıp çıkın ve Allah yolunda mallarınızla ve canlarınızla cihad edin. Eğer bilirseniz, bu sizin için daha hayırlıdır."
(Tevbe, 41)

     Mücahede
· Ana Sayfa
· Abonelik Formu
· Abonelik Kayıtları
· Bizi Önerin
· E-Dergi
· E-Kitap
· Evrensel Mesaj
· Haber Arşivi
· Hesabınız
· Kavramlar_
· Kitap Siparişi
· Kur'an Meali
· Köşe Yazıları
· Sesli Meal Dinle
· Tefsir Çalışması
· Videolar
· İletişim

     Kısa Mesaj

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ya da Üye Olun.

     Kitap Siparişi


· Ana Menü
· Mücahede Yayınları

     Ücretsiz Abonelik
Ücretsiz Abonelik
İçin Tıklayınız

     Eski Haberler
29.12.14
· Kur'ani Mücahede Dergisi 42. Sayısı Çıktı!
15.09.14
· Kur'ani Mücahede Dergisi 41. Sayısı Çıktı!
08.07.14
· Kur'ani Mücahede Dergisi 40. Sayısı Çıktı!
09.04.14
· Kur'ani Mücahede Dergisi 39. Sayısı Çıktı!
16.01.14
· Kur'ani Mücahede Dergisi 38. Sayısı Çıktı!
09.11.13
· Kur'ani Mücahede Dergisi 37. Sayısı Çıktı!
19.01.13
· Kur'ani Mücahede Dergisi 34. Sayısı Çıktı!
10.11.12
· Kur'ani Mücahede Dergisi 33. Sayısı Çıktı!
02.09.12
· Kur'ani Mücahede Dergisi 32. Sayısı Çıktı!
12.05.12
· Kur'ani Mücahede Dergisi 31. Sayısı Çıktı!
18.02.12
· Kur'ani Mücahede Dergisi 30. Sayısı Çıktı!
09.02.12
· YÜCE ALLAH'A RAĞMEN KANUN VE YASALAR YAPARAK ULUHİYYET İCRA EDEN LAİK BAŞBAKAN ERDOĞAN'DAN MÜSLÜMANLARI ŞOK EDEN AÇIKLAMALAR...!
02.12.11
· Kur'ani Mücahede Dergisi 29. Sayısı Çıktı!
16.11.11
· DEPREM... İLÂHİ UYARI!
30.06.11
· ''HAKİMİYET ANCAK ALLAH’INDIR'' KEMALİST SİSTEMİN MİLLETVEKİLLERİNE
10.06.11
· KEMALİST SİSTEMİN İLERİ GELENLERİNE
07.05.11
· TAĞUT REDDEDİLMEDEN ALLAH’A İMAN EDİLMEZ
08.04.11
· İstiklal Marşı’nda Ayağa Kalkmayana Hapis!
04.04.11
· KUR'ÂNİ SORUMLULUK VE RASUL'E SAYGI
05.03.11
· KEMALİST TAĞUTİ SİSTEMİN BAŞBAKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A
02.02.11
· KEMALİST SİSTEMİN CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’E
24.01.11
· Kur'ân'daki Rasul Hz. Muhammed (as)’a İman Edin
10.12.10
· Kavramlar Bölümüne ''Şefaat'' Kavramı Eklendi
20.08.10
· SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
18.08.10
· KÜFÜR ARASINDA TERCİH ŞAŞKINLIĞI: Ne Evet Ne Hayır! Küfrü Tümden Reddetmek
21.07.10
· İspanya Meclisi 'Hayır' Dedi!
04.06.10
· Fethullah Gülen: İsrail'den izin almalıydılar
12.05.10
· Fransa Çarşaf Yasağı İçin Düğmeye Basıyor
19.09.09
· Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun
20.08.09
· 2009 Ramazan Ayı Oruç Başlangıcı

Eski HaberlerSAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
 Ramazan YILMAZ
Ramazan YILMAZ

Tarih: 18 Ağustos 2010 Çarşamba


Tevhidi esasların insanlara duyurulmaya başlandığı her dönemde, Hakkı batıla bulamaya çalışan belamlar da ortaya çıkmışlardır. Bunların en meşhuru diyebileceğimiz kişi, Kur'an’da da adı geçen Samiri’dir. Samiri, Hz. Musa (as)’ın kavminden idi, Hz. Musa (as)’ın Tur dağına çıkmasını fırsat bilerek Hakkı batıla karıştırarak Tevhidi esasları bozmaya çalıştı.

“(Allâh): ‘Ama biz senden sonra kavmini sınadık. Samiri onları saptırdı’ dedi.” (Taha, 85)

Samiri, insanlardan bazılarını kandırarak onların  değerli süs eşyalarını alıp ateşe atarak bir buzağı heykeli yaptı ve o buzağının ilahları olduğunu iddia ederek insanların ona tapmasını sağladı. Günümüz Samiri soylu belamlar da, aynı ataları Samiri gibi insanlardan bazılarını kandırarak, onların maddi ve manevi değerlerini sömürerek onları M. Kemal’in putunun temsil ettiği Kemalist sisteme itaat ettirmeye çalışıyorlar.

Şirkin mantığı hiçbir dönemde değişmemiştir; metod aynı... sûret-i haktan görünerek insanları mevcut egemen güçlere itaat ettirmek ve insanların maddi ve manevi değerleri üzerinde saltanat sürüp keyif çatmak. Günümüz Samiri soylu belamları da insanların önüne çıkarak onları, parti, dernek ve vakıf gibi şirk ve küfür yuvalarında yüce Allah’a şirk koşmaya davet etmektedirler. İşte bunun son örneği: İstanbul-Fatih’te bulunan Ali Emiri Efendi Kültür Salonu’nda bir araya gelen çeşitli şirk kuruluşları, ortak bir basın açıklaması yaparak Kemalist zorbalığın küfür ve şirk olan anayasa değişikliğini evetleme kararı almışlar.

Bu şirk ve küfür cephesi, Samiri soylu belamlar, 1980 sonrası, içerisinde yer aldıkları eski danışma meclislerini, partilerini, ülkücü, milli görüşçü, sağcı, hatta solcu düşüncelerini bırakıp İslâm’a yöneldikleri zaman Müslüman olduklarını düşünerek sevinmiştik. Oysa bu belamlar, ataları Samiri’nin işini devam ettirmek için içimize girip hızlı bir şekilde Kur'an, Sünnet diyerek insanları kandırdılar ve sonra onların maddi ve manevi değerlerini  sömürerek gerçek kirli ve şirk yüzlerini gösterdiler. Ne yapacaklarmış bu belamlar:

Despotizmi Geriletecek, Özgürlükleri Genişletecek Değişiklikleri Destekleyeceklermiş

Bay Samiri soylu belamlar, sizin insanların inançları üzerindeki despotizminiz kalksın, yeter! O zaman sizin insanları evetlemeye çağırdığınız Kemalist zorbalığın kendisi de anayasası da sizlerin yuvalandığı şirk ve küfür yuvaları olan o vakıf ve dernekleriniz de yerle bir olacak yüce Allah'ın izniyle. Bakın Samiri’nin günümüz temsilcileri; o, zaman zaman  elinize alıp belli ayetleri okuyarak arkanızdaki sürüleri uyuttuğunuz bizim kitabımız Kur'an-ı Kerim ne buyuruyor:

“Dinde zorlama yoktur. Doğruluk, sapıklıktan seçilip belli olmuştur. Kim tağutu inkâr edip Allah'a inanırsa, muhakkak ki o, kopmayan, sağlam bir kulpa yapışmıştır. Allâh işitendir, bilendir.” (Bakara, 256)

İşte bu seçilip belli olan doğruları sizler, içinde yuvalandığınız şirk yuvaları olan vakıf ve dernekleri hizmetinize sunan sapıklıkla karıştırıyorsunuz. Hakkı batıla bulayıp gizliyorsunuz. Şayet cesaretiniz varsa, tağutu, sloganlarla değil, gerçekten inkâr edip hakkı ortaya koyun, diyeceğim ancak, imanınıza şirk bulaştırdığınız için bunu yapamazsınız.

Sizin evetlemeye çalıştığınız ve demokratik dininizin sizlere verdiği demokratik hakkınızı kullanarak düzenlediğiniz panellerde ağzınızı eğip bükerek kabul etmeye ve insanları da bu evet küfrünü işlemeye davet ettiğiniz demokratik dininizi de Kemalist ilahınızı da biz Müslümanlar, İbrahimi bir tavırla, tıpkı atamız İbrahim (as) gibi, inkâr ediyoruz ve sizler gibi dilimizi eğip bükerek değil, dosdoğru bir şekilde, bizim Kitabımız Kur'an’ın buyurduğu gibi diyoruz ki:

“İbrâhim'de ve onunla beraber bulunanlarda sizin için güzel bir örnek vardır; onlar kavimlerine ‘Biz sizden ve sizin Allah'tan başka taptıklarınızdan uzağız. Sizi(n itaat ettiğinizi) tanımıyoruz. Siz, bir tek Allah'a inanıncaya kadar sizinle bizim aramızda sürekli bir düşmanlık ve nefret belirmiştir’ demişlerdi…”(Mümtehine, 4)

Haydi arkanızdaki sürüler bu ayetleri bilmiyor, bilse de sizler onları, başka anlamlar yükleyerek insanlardan gizliyorsunuz ve bu nedenle ayetlerin ruhundan mahrumdurlar; peki ya sizler, bu ayetleri sürekli okuyup duruyorsunuz, arkanıza takılanlara acımıyorsunuz, kendinize de mi acımıyorsunuz. Yarın mahşer günü yüce Allah (cc) sizden bunun hesabını sormayacak mı sanıyorsunuz. O zaman bu kümelendiğiniz şirk yuvalarının kanunları da olmayacak, kime sığınacaksınız. Sığınacağınız tek yer cehennemdir, ateşiniz bol olsun!...

Despotizmi Geriletecek, Özgürlükleri Genişletecek Değişiklikleri Destekleyen Samiri soylu belamlar, bakın dillerini nasıl eğip bükerek insanları küfrü evetlemeye davet ediyorlar:

İkram Soltan/ İMH: Referandumun öncelikli olarak bu yapıyı gerileteceğini ve ikinci olarak da atanmışlara karşı seçilmişlerin elini güçlendireceğini belirterek bu sürecin olumluluklar taşıdığını ve bu nedenle aktif olarak desteklediklerini ifade etti. İslâm adına hiçbir ifade yok, olması da zaten mümkün değil, çünkü o demokrat.

Hasan Hafızoğlu/ AKABE VAKFI: "Türkiye bu oylamayla kendi kaderini oyluyor." Bu Akabe şirk yuvasında bir de tefsir çalışmaları yapılıyor ve bu kişinin hocası olan belam da bir konuşmasında oy kullanmamayı Kur'an'ı bilmemek ve ona ihanet olarak açıklamıştı. Bu baylar, bir de Kur'an'ı kendileri için okusalar, belki de Müslüman olacaklar.

“Siz Kitabı okuduğunuz halde, insanlara iyiliği emredip kendinizi unutuyor musunuz? Aklınızı kullanmıyor musunuz?” (Bakara, 44)

Eh şirk yuvasında Kur'an okunursa bu kadar etki yapar okuyan ve dinleyenlere.

Mehmet Şahin/ Fatih Akıncıları: "Müslümanlar olarak nihai talebimizin anayasanın tamamen değiştirilmesi ve Müslüman halkın değerlerine, adalete ve insan haklarına dayalı yeni bir anayasanın oluşturulması olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Ve belirtmek isteriz ki hiçbir şartta bu hedefimize doğru yürümezlik etmeyiz." Şahin müteakiben mevcut referandum sürecinin çeşitli olumluluklarına dikkat çekerek şunları söyledi: "Tavrımız evettir ama bu kerhen bir evettir. Kerhen nasıl bir ifade ise, herhalde hocası kerhenci Erbakan’dan öğrenmiştir. Bu kişi Müslüman’mış ve gelişmelere karşı müteyakkız olmalıymış. Efendi sen iman ettiğin demokrasiden anayasa yapmasını talep etmekle mi müteyakkız oluyorsun. Ne anlayış ama.

Burhan Kavuncu/Özgür-Der: (Bu adam ülkücülüğü bıraktığında Müslüman oldu sanarak bayağı sevinmiştim, ne yazık ki aldatmaca imiş Müslümanlık iddiası, meğerse küfrün birinden çıkıp başka bir küfre saplanmış, belamlığı seçmiş) ne diyor bu kişi: Kavuncu esasen mevcut anayasanın tamamına karşı olduklarını belirterek çünkü bu anayasanın birinci olarak seküler-laik karakterde olduğunu ve ikinci olarak da ırkçı bir yapı arz ettiğini söyledi. (Adamın ırkçılığa karşı alerjisi var, demek ülkücülükte bayağı zorlamışlar) (…)Özgür-Der olarak kendi tutumlarının mevcut sisteme ve onun anayasasına karşı devrimci bir duruş olduğunu söyledi. Değişiklik paketinin ise önemli değişiklikler içermekle birlikte düzenin resmi ideolojik özüne yönelik bir dokunma gerçekleştirmediğini kaydeden Kavuncu, yine de mevcut haliyle özellikle de yargı bürokrasisine karşı ciddi mevzi kazanımlar içerdiğini ve bu nedenle kendilerinin aktif olarak destekleyeceklerini söyledi. Bay kavuncu sevsinler senin anayasaya karşı devrimci duruşunu, komünistler neredesiniz, devrimcilik şekil değiştirmiş. Bakın devrimci duruş nasıl oluyor öğrenin, küfrün anayasasını onaylamak devrimci duruşmuş. Bu Samiri soylular dini bozdukları gibi elalemin devrimciliğinide anlam kaymasına uğratmışlar.

Hüseyin Özhazar/Anadolu Platformu: Anayasa sorununun Türkiye'nin tarihi sorunu olduğunu belirten Özhazar, sorunun temelinin de anayasa yapıcılarının halkın inanç değerlerine yabancılıklarından kaynaklandığını söyledi. Bu özelliği dolayısıyla Türkiye'deki bütün anayasaların devşirme bir nitelikte olduklarını kaydeden Özhazar, gelinen noktada AK Parti'nin öncülük ettiği Anayasa değişiklik paketinin önemsenmesi gerektiğini, bunun halkın ve muhaliflerin lehine olduğunu ve bu yüzden aktif olarak desteklenmesi gerektiğini söyledi. Bunun ise uzun vadede özgürlükleri, halkın İslami değerlerini ve adaleti gözeten ideal anayasa çalışmaları ve buna yönelik mücadelelerinden Müslümanları alıkoymaması gerektiğini sözlerine ekledi.

Şu heriflerin kullandığı Müslümanlar lafına gerçekten gıcık oluyorum. Bay Özhazzar, Müslümanlar, kâfirlerden ideal ya da ne halt ise bir anayasa beklemiyor, siz Samiri soyluların söylemeye cesaret edemediği ve müşrik ya da rejimin kiralık belamları olduğunuz için hiçbir zaman cesaret edemeyeceğiniz sözü ve hareketi Allah’a gereği gibi iman edip imanlarına şirk bulaştırmayan Müslümanlar yapacaktır. Bakın yüce Rabb’imiz bu görevi Müslümanlara veriyor.

“Onlarla savaşın ki, fitne ortadan kalksın, din yalnız Allâh'ın dini olsun. Eğer (saldırılarına) son verirlerse artık zâlimlerden başkasına düşmanlık olmaz.” (Bakara, 193)

Bay Samiri soylu belamlar, Müslümanlar, yüce Allah’ın dinine teslim olan kimselerdir ve bizler, yeryüzünden fitne, sizler ve sizin de fitneniz kalkıp din egemenlik yalnızca yüce Allah’ın oluncaya kadar, tıpkı atamız Hz. İbrahim (as) gibi, sizin itaat edip taptığınız din edindiğiniz demokrasi ve onun verdiği izin ve icazetlerle içerisinde kümelendiğiniz şirk ve küfür yuvaları yıkılıncaya kadar ya da siz, bir olan Allah’a gereği gibi iman edinceye kadar sizlere, demokratik dininize ve ilah edindiğiniz Kemalizm’e kin ve düşmanlığımız sürecek. Tıpkı sizlerin bize ve dinimiz olan İslâm’a beslediğiniz kin ve düşmanlık gibi bizim de sizlere ve ilahlarınıza karşı nefretimiz sürecektir. Evet aşağıdaki şirk yuvalarına ve benzerlerine duyurulur.

AKABE VAKFI - ANADOLU PLATFORMU - AKDAV - ARAŞTIRMA KÜLTÜR VAKFI FATİH AKINCILARI DERNEĞİ - HİKMET VAKFI - İHH İNSANİ YARDIM VAKFI İNSAN VE MEDENİYET HAREKETİ - MAZLUMDER  
Ramazan YILMAZ
kuranimucahede@hotmail.com
Bu köşe yazısı 3577 defa okundu. Toplam 1639 kelime

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa Pdf Formatı Pdf Formatı Yorum Ekle Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder


[ Geri Dön: Ramazan YILMAZ ] - [ Yazarlar İndeksi ]

yorum
SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
Gönderen: Ramazan_YILMAZ Tarih: 2013-03-26 23:37:04
Puanım:


Tabiiki bu kimseler, Kur''an gerçeğinden nasiplenmeyen, Tevhidi esasların ne olduğunu bilmeyen, dini Kur''an''dan değil de hoca dedikleri belamlardan öğrenen kimselerdir. Zaten Rabb''imiz bunlar için buyurmuyor mu ki; "Allâh, tek olarak anıldığı zaman; âhirete inanmayanların kalbleri ürker. Ama O''ndan başkaları da anıldığı zaman, hemen sevinirler." (Zümer, 45)


"Bunun sebebi şudur; Tek Allah''a çağrıldığınız zaman inkâr ederdiniz. O''na ortak koşulunca inanırdınız. Artık hüküm yüce ve büyük Allâh''a âittir." (Mü''min, 12)


İşte bu itiraz edenlerin durumu budur. işin en gülünç tarafı, kendileri, tağutun izni ve müsadesi olmadan adım atmıyorlar ve tağutun verdiği izinlerle kurdukları vakıf ve dernek gibi şirk ve küfür kurumlarında bulunuyorlar da tağutun ajanı ve kulu olmuyorlar da tağuta savaş açmış biz Müslümanları tağuta hizmet etmekle suçluyorlar. Ne garip. Allah ıslah etsin ve hidayet nasip etsin diyoruz bu akıl noksanlığı fukaralara!


SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
Gönderen: Misafir Tarih: 2013-03-21 03:40:04
Puanım:


Selam hidayete tabi olanlaradır.

Ramazan abi Allah kalemine güç versin ve seni sağlam akide üzerine katına alsın.
Gelen 2 eleştiride oldukca cahilce çünkü kafire kafir demek bizzat allah''ın emridir.eğer birisi buna itiraz ediyorsa, gidip kuranda olan kafirun süresini, yada maide44 gibi ayetleri okusun. .

Doğruya hiçbir tevil katılmadan söylenince nedense insanların hoşuna gitmiyor. oysa olması gereken doğrunun eğilip bukülmemesidir. doğruları saklayan belamlara allah ya merkep olarak nitelemiş ya soluyan köpek yada lanetlik.. kişi bu vasıflarla beraber Allah ın muradı dışına allahın ayetlerini tevilleri sebebiyle cehenneme gitmeyi göze alıyorsa buyursunlar. samirilerden olsunlar. yok eğer cenneti istiyorsa yol belli yöntem belli.

allah hakkı savunanları ve hatasından tevbe edenleri sever. yeniden selam hidayete tabi olan müslimlere olsun.

SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
Gönderen: Ramazan_YILMAZ Tarih: 2011-11-18 21:45:28
Puanım:


Sayın misafir rumuzlu arkadaş,


Genel itibarı ile doğruları kapsayan bir şey nasıl hoş olmuyor anlamıyorum, bu ifadeniz, kusura bakmayınız ancak  kendi içinde tutarlı görünmüyor, bu sizin sorununuz. Ancak doğruların belirtilmesi ne zamandan beri tekfir kabul ediliyor. Belli ki islami konuda belli bir hassasiyet de taşıyorsunuz, Yazdıklarımın iman ettiğiniz Kur''an''a ve Peygamberi örnekliğe aykırı bir yönü olup olmadığına bakın, siz kendi duygularınızı inancınızın önüne almayınız, yarın Rabbimiz, size hak olan bir konuyu neden desteklemeyip, tenkid ettiğinizi sorduğunda nasıl cevap vereceksiniz, siz onu düşünün.


Lütfen bir düşününüz, bu kişilerin yaptıkları şey Samirinin yaptığından farklı mı? Samiri insanları Hz. Musa (as)''ın getirdiği mesajdan uzaklaştırıp danaya taptırıyordu, bu Samiri soylu belamlar da insanları yüce Allah''ın reddetmedikçe iman edilmeyeceğini buyurduğu tağuta itaat ettirip taptırıyorlar. Sonuç itibarı ile her ikisi de Hakkı batıla bulayıp gerçekleri karıştırıyorlar.


Yazdıklarımı, Kur''ani düşünen, Rasulullah (as)''ı en güzel örnek olarak kabul eden bir kimsenin reddedeceğini sanmıyorum, Siz, İslami hassasiyetiniz olmasına rağmen, hangi inanç adına bunu hoş görmüyorsunuz anlamıyorum. Lütfen kendinizi ve düşüncelerinizi Kur''an süzgecinden geçirip kendi elinizle kendinizi kurtarmaya çalışın. Belamlara arka çıkmaya çalışmayınız. unutmayınız ki, zalimlere meyletmek ateşe girme ve orada ebedi kalma nedenidir. hud Suresi, 112 ayet böyle buyuruyor.


SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
Gönderen: Misafir Tarih: 2011-11-15 23:18:54
Puanım:


Sayın Ramazan Yılmaz yazınız genel itibariyle doğruları kapsamasına rağmen tekfirci bir üslunuzun olması hiç hoş değil.

SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
Gönderen: Ramazan_YILMAZ Tarih: 2010-09-14 21:42:42
Puanım:


Misafir rumuzlu Bay,


kişiler, iman ettikleri düşünceye ya da dine göre düşünür ve konuşurlar, Biz müslümanlar, değer yargılarımızı iman ettiğimiz Kur''an''a ve Peygamberimiz Hz. Muhammed (as)''ın en güzel uygulaması olan Sünnetine göre yazar ve konuşuruz. Cennetin de kime ait olduğunu iman ettiğimiz Kur''an açıklıyor, ancak sizin bu kadar  korumak için çırpındığınız, tağuti düzenin izin ve icazeti ile kurulmuş şirk yuvalarında yuvalanan günümüz samiri soylu belamların oraya girmeyeceklerini ve onların yerlerinin cehennem olduğunu da bildiriyor.


şayet bana kızmak yerine, Kur''an okumaktan azıcık nasiplenmiş olsaydınız siz de bu gerçekleri görürdünüz, tabiiki görmek isteseydiniz. ben Kur''an''da günümüzdeki belamların ataları samirinin durumuna açıklık getirdim.


bizden korunmasını istediğiniz müslümanlar, 12 eylülde Allah düşmanı kemalist zorbalığa oy vererek biat eden kişiler midir. Sizinki nasıl bir müslümanlık anlayışıdır ki, Allah''ın kitabına düşman olan bir rejime  ve onların yöneticilerine oy veriyorlar. Bu hangi kitapta var? sanıyorm Evrenesoğlu tiplerin türettikleri kitaplarda vardır bu müslümanlık anlayışınız. Ne diyelim,


Bir de misafir rumuzu ile ağzınızı açıp gözünüzü yummak yerine isminizi verip bana mail göndererek daha medeni bir şekilde soru sorabilirdiniz, şayet bir korkunuz yoksa tabiiki. Allah size de düşünme yeteneği, iman ve hidayet nasip etsin.


SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
Gönderen: Misafir Tarih: 2010-09-14 17:29:27
Puanım:


Beyfendi bu saçma sapan yazınıza söyleyecek tek bir kelime bulamıyorum. Ama snladığım kadarıyla Cennet, sizden başkasına verilmemiş yada vadedilmemiş. Allah akıl fikir versin size, İslam''ı ve müslümanları sizin gibilerden korusun...

SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
Gönderen: Ramazan_YILMAZ Tarih: 2010-09-01 11:51:36
Puanım:


Allah (cc) sizden de razı olsun, Hakkı, Rabbimizin bildirdiği şekilde, küfrün yasalarından medet ummadan, duyurmak, iman eden her bireyin öncelikli görevidir. Görev ve sorumluluğumuz böyle net ve açık olmamızı gerektiriyor.


benim e-mail adresim: kuranimucahede@hotmail.com yazılarınızı buradan gönderebilirsiniz


selam ve rahmet dileklerimle,


SAMİRİ’NİN GÜNÜMÜZ TEMSİLCİLERİ İŞ BAŞINDA
Gönderen: Misafir Tarih: 2010-09-01 00:21:13
Puanım:


Hocam ALLAH sizden razı olsun herzamanki gibi yine gerçekleri eğip bükmeden tüm zalim ve tağutların suratlarına haykırmişsın. ALLAH a amenet olunuz... hocam birde sizinle bir şekilde iletişime geçebilsem çok sevinicem.     Sesli Sohbet
Sohbete Katılmak
İçin Tıklayınız

     Gündem
Bu gün için henüz önemli bir haber yok.

     Köşe Yazıları

Ramazan YILMAZ
İslâm’ın Güncellenmesi Konusu Haddi aşmanın, tuğyan ve küfrün en derin dip noktası


     Site İçi Arama
Google

     Evrensel Mesaj
Son Eklenenler
· Temel ilkeler-1 Müslümanlara, vahdet ve kurtuluş çağrısı
(1413 okuma)
Son Eklenenler
· Halife ve Yüksek İslâmi Şura Seçimi
(2409 okuma)
Son Eklenenler
· Hz. Yusuf (as)
(2668 okuma)

     Kavramlar

Son Eklenen Kavramlar
· Nifak-Münafık
(290169 okuma)

Son Eklenen Kavramlar
· İnsan

Yüce Allah’ın En Güzel Sıfatlarıyla Donatılan Varlık!

(759 okuma)

     Tefsirler
Son Eklenen Tefsirler
· Vakıa Suresi
(2291 okuma)
Son Eklenen Tefsirler
· Taha Suresi
(2494 okuma)
Son Eklenen Tefsirler
· Meryem Suresi
(2680 okuma)

     Üyelik
 Hoşgeldin, Misafir
Üye Adı
Şifre
Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodunu Girin:
  
 · Kayıt Ol
 · Şifremi Unuttum

 Üyelik:
 Son Üye: PR 
 Bugün: 0
 Dün: 0
 Bekleyen: 3260
 Toplam: 251

 Şu An Bağlı:
 Ziyaretçi: 64
 Üye: 0
 Yasaklı: (0)
 Toplam: 64 (0)

Şu ana kadar
84475883
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
Eylül 2006

Hit Bugün: 2556
Hit Dün: 2933

Server Tarihi/Saatı:
23 March 2019 21:47:07 +03 (GMT +3)

Bu site, Mücahede Yayınları´nın bir yayın organıdır
Sayfa Üretimi: 0.03 Saniye